Diskusia /nielen/ pri káve...

Темы
Нет нитей в этой категории.
Тема Флаг Начато с Записи Просмотров Последняя запись
Нет нитей в этой категории.
Показывается результатов: 0.

Комментарии к странице

musim uznat.. ze ste vytvorili peknú, systematickú a obsažnú stránku.. Ešte tak zverejniť časovo.tematické plány podľa novej metodológie a máte o návštevnosť postarané :-) :-)
Отправлено в 16.10.11 0:09.
Otče, vďaka za reakciu.Niektoré zverejníme, o ktoré sa podelili sami učitelia NV. Aby sa však plány ľudia naučili robiť sami, určite sem nezavesíme všetky, lebo z praxe ich mnohí čisto okopírujú a potom v nich chýba to "ich" (tých 30% profilácie školy, ktoré na NV garantuje sám učiteľ).
Отправлено в 16.10.11 13:43 в ответ на Štefan Hrbček.
no.. mozno vy to tam na úrade beriete dosť idealisticky.. ale v praxi funguje všetko ináč. Učitelia riešia iné veci, ako piplať sa s papierami.. a poteší ich každá pomoc. Ja sa snažím tvoriť aj vlastné materiály, máme interaktívne tabule v každej triede.. tak sa ich snažím využívať.. Po čase dám na net moje výtvory. nech si zase poslúžia iní, ktorí nevedia robit s grafikou.
Отправлено в 17.10.11 1:32.
Určite je v tom veľký kus pravdy, ale je fakt, že v poslednej dobe veľmi komunikujeme aj s ľuďmi z praxe a tí samotní ma upozornili: bacha, nedávaj celé návody... Veď sú to ľudia z praxe a s VŠ vzdelaním... a nemôžeme byť iní, než matikári, lebo nás stále budú brať ako z inej planéty...
Отправлено в 17.10.11 10:55 в ответ на Štefan Hrbček.