Diskusia /nielen/ pri káve...

Threads
There are no threads in this category.
Thread Flag Started By Posts Views Last Post
There are no threads in this category.
Showing 0 results.

Page Comments

musim uznat.. ze ste vytvorili peknú, systematickú a obsažnú stránku.. Ešte tak zverejniť časovo.tematické plány podľa novej metodológie a máte o návštevnosť postarané :-) :-)
Posted on 10/16/11 12:09 AM.
Otče, vďaka za reakciu.Niektoré zverejníme, o ktoré sa podelili sami učitelia NV. Aby sa však plány ľudia naučili robiť sami, určite sem nezavesíme všetky, lebo z praxe ich mnohí čisto okopírujú a potom v nich chýba to "ich" (tých 30% profilácie školy, ktoré na NV garantuje sám učiteľ).
Posted on 10/16/11 1:43 PM in reply to Štefan Hrbček.
no.. mozno vy to tam na úrade beriete dosť idealisticky.. ale v praxi funguje všetko ináč. Učitelia riešia iné veci, ako piplať sa s papierami.. a poteší ich každá pomoc. Ja sa snažím tvoriť aj vlastné materiály, máme interaktívne tabule v každej triede.. tak sa ich snažím využívať.. Po čase dám na net moje výtvory. nech si zase poslúžia iní, ktorí nevedia robit s grafikou.
Posted on 10/17/11 1:32 AM.
Určite je v tom veľký kus pravdy, ale je fakt, že v poslednej dobe veľmi komunikujeme aj s ľuďmi z praxe a tí samotní ma upozornili: bacha, nedávaj celé návody... Veď sú to ľudia z praxe a s VŠ vzdelaním... a nemôžeme byť iní, než matikári, lebo nás stále budú brať ako z inej planéty...
Posted on 10/17/11 10:55 AM in reply to Štefan Hrbček.