SMEJ SA

Nový singel Simy Martausovej, ktorý vyjde na novom CD "Smej sa, duša moja" už túto jeseň:

 

Zdroj info/obr.: www.simamartausova.sk

www.cestadomov.sk

Odborné poradenstvo

Rodinné poradenstvo, Zvolen

PhDr. Katarína Halajová

Viac info nájdete v letáku

Poradenstvo v oblasti zdravia pre deti a mládež, Banská Bystrica

MUDr. Magdaléna Ďatelová

Bližšie informácie v letáku

Aktivita na pôst...

V kinách od 1. marca

Durchschnitt (1 Stimme)
Die durchschnittliche Bewertung ist 5.0 von max. 5 Sternen.

Kommentare

Kto môžete, určite si pozrite tento skvelý film. Nemám slov. Vytrhol ma z tohto chaotického sveta... a primäl k premýšľaniu. Skvelý tip nielen na tento pôstny čas... ODPORÚČAM!!!
Gepostet am 09.03.12 21:28.

IFrame

eRko

Časopis Rebrík.pps

prezentácia 20.ročníka detského časopisu Rebrík (eRko)

Materiál pre farskú i školskú katechézu

RC, Farnosť Kláštor pod Znievom Vám ponúka nasledovný katechetický materiál: 

Od Adventu do Vianoc. Liturgický rok B

Adventné obdobie je časom prípravy na vianočné sviatky. Táto pomôcka pre deti prvého stupňa ZŠ s názvom: Od Adventu do Vianoc. Liturgický rok B, ich bude motivovať k hlbšiemu prežívaniu adventného a vianočného  obdobia.

Brožúra vo formáte A5 obsahuje dve úlohy: Úloha č. 1: Obrázok predstavujúci evanjelium nedele alebo sviatku. Po nájdení a prečítaní liturgického textu si dieťa vyfarbí obrázok. Úloha č. 2 obsahuje zadanie, ktoré má dieťa splniť dopísaním textu, nalepením nálepky alebo pospájaním čísel.Pestrosť a farebnosť úloh dotvárajú pre deti zaujímavé nálepky. Ako bonus si tam deti nájdu aj vianočnú pohľadnicu, ktorou môžu potešiť svojich blízkych.

Cena: za jeden kus 0,90 €; pri nákupe nad 30 kusov 0,80 €. Ukážku si pozrite TU.

_________________________

Mojich 9 prvých piatkov

Táto brožúra zábavnou formou dáva odpoveď na otázku, ako povzbudiť deti k účasti na sviatosti zmierenia a svätej omši počas 9 prvých piatkov. Je vo formáte A6 /malý slovník/. Nájdete v nej nálepky sŕdc a hostií, ktoré si deti po sv. spovedi a sv. prijímaní nalepia na pripravené miesto. Je tam priestor aj na podpis kňaza alebo rodiča. Po splnení 9 prvých piatkov dostanú deti ako odmenu nálepku Božského Srdca. V úvode brožúry je uvedených aj 12 prisľúbení Božského Srdca a modlitba.

Cena: za jeden kus 0,60 €; pri nákupe nad 30 kusov 0,50 €. Ukážku nájdete TU.

_________________________

Maľovanka svätý ruženec s textom a pexesom

Katechetická pomôcka vhodná pre deti, mládež aj rodiny. Slúži na osvojenie či skvalitnenie modlitby svätého ruženca. V úvode a v závere je vysvetlené, ako sa modliť svätý ruženec a ako sa desiatok svätého ruženca. Nájdete v nej pod čiernobielym obrázkom aj zamyslenia k jednotlivým desiatkom. V strede publikácie je spoločenská hra - farebné 20-obrázkové pexeso s detskými motívmi tajomstiev sv. ruženca. Má imprimatur o.b. Mons. Rudolfa Baláža.

Ukážku si môžete pozrieť TU.

Cena za jeden kus je 1, 50 €  ( osobný odber ).Pri nákupe 30 kusov cena za jeden kus je 1, 40 € + poštovné. Pri nákupe 60 kusov cena za jeden kus 1, 20 € + poštovné. Pri nákupe 90 kusov cena za jeden kus 1 € + poštovné. Prvých desať odberateľov nad 50 kusov darček zdarma.

Objednávky: mailom -  klastor.pod.znievom@fara.sk alebo na tel. čísle:  043/ 493 31 46